Kurzy

Open Water Diver 

* 4-5 dní

Advanced Open Water Diver

* 2-3 dny

Emergency First Response

* 1 dny

Rescue Diver 

* 2-3 dny

Láká Vás potápění s přístrojem a rozmanitost podvodního života v korálových mořích? Nebo chcete prozkoumávat vraky lodí, zkoumat zatopené lomy, fotit nebo natáčet video pod vodou? Kurz Open Water Diver je ten správný začátek.

Kurz AOWD je navazující kurz k OWD. Skládá se z 5 ponorů, každý z nich je zaměření na jinou potápěčskou aktivitu. Povinnou část tvoří hloubkový a navigační ponor, zbylé tři ponory si vyberete sami.

EFR kurz je kurz první pomoci, ve kterém se naučíte jak někomu zachránit život. Nezáleží na tom jestli jste potápěči či ne.

Naučíme vás jak správně provést masáž srdce, jak pracovat s poraněným člověkem a spoustu dalších dovedností.

Tento kurz je určen pro zkušenější potápěče, kteří se chtějí učit novým dovednostem. V Rescue vás naučíme jak ve vodě zachránit sebe nebo někoho dalšího. Je to zábavný kurz ve který vám dá spoustu nových znalostí do vaší potápěčské kariéry

Divemaster 

* 10-14 dní

Speciální kurzy

Kurzy pro děti

* 1 den

Divemaster je první profesionální stupeň, pokud vás láká cestovat a začít se živit jako profesionální potápěč je tento kurz pro vás. 

Po absolvování tohoto kurzu získáte instruktorské číslo a bude moci vést mnoho podvodních aktivit.

V sekci speciálních kurzů vám nabízíme mnoho kurzů, které vám rozšíří sbírku licencí a dají vám nové znalosti která vás opravňují k používání dalších technik potápění. 

Pro děti, je připravený kurz Bubblemaker, vhodný pro děti od 8 let. Maximální hloubka při tomto kurzu jsou 2 metry v kontrolovaných podmínkách. Děti naučíme základní dovednosti potápěče zábavnou formou.